BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Veca izskata lietotu palešu dēļi

Veca izskata lietotu palešu dēļi

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: Mājai

Mēs piedāvājam vintage stila palešu dēļus visiem tiem, kam patīk senlietas un vecas lietas. Komplekti tiek veidoti no lietotiem dēļiem un masīviem paliktņiem, kurus mēs iegādājamies un sadalām atsevišķos dēļos. Lietotu dēļu komplektā ir 6 x 120 cm gari dēļi un 3 x 80 cm gari masīvie dēļi. Palešu dēļi, kurus var izmantot koka palešu izgatavošanai vai vintage stila mēbeļu izgatavošanai.

Palešu mēbeļu ražošana pēc pieprasījuma

Ilgtspējīgas koka palešu mēbeles lielos apjomos pēc klienta pasūtījuma. Piedāvājam izgatavot produkciju ar apdruku vai cita veida personalizāciju, lai mēbeles kalpo Jūsu zīmola atpazīstamībai un atpelnītu ieguldītās mārketinga investīcijas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.