BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka dekori – butaforijas

Koka dekori – butaforijas

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Butaforija

Izmantošanas jomas: Dekorācijām

Izgatavojam dekorācijas no dažādiem koksnes izstrādājumiem, tādus kā koka dekori veikaliem, koka dekori skatlogiem, skatuves dekori un butaforijas no koka dēļiem, finiera, osb un citiem kokmateriāliem. Izgatavojam galdniecības izstrādājumus no vecināta koka un no mūsdienīgiem materiāliem ar senatnīgu efektu, vecu krāsojumu, nolietojuma efektiem.

Mākslīgi akmeņi, senatnīgas norādes, vecas mēbeles un citi neparasti objekti, kas bieži vien nepieciešami fotosesijām, teātra izrādēm un filmēšanas vajadzībām.

Koka butaforijas ražošana pēc pieprasījuma

Kreatīvi koka dekori mārketinga aktivitātēm Jūsu uzņēmumam. Piedāvājam 5 soļu ražošanu - dizains --> prototips --> parauga piegāde --> tirāžas ražošana --> piegāde Jūsu noliktavā.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.