BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Putnu būrīši – ražošana

Putnu būrīši – ražošana

Izgatavojam mūsdienīgus, gaumīgus putnu būrīšus netradicionālās formās. Konsultējotioes ar ornitologiem esam izstrādājuši tādus modeļus, kas ir funkcionāli un piemēroti mūsu spārnotajiem draugiem. Putnu būrīša iekšpuse ir no neēvelēta materiāla, kas nav perfekti nopulēta un putns no būrīša var viegli izkļūt.

 

Krāsojumam izvēlamies neuzkrītošas, putnus neatbaidošas krāsas. Putnu būrīši - ražošana ar papildus jumtu - jumtu uz kura var sēt zāli vai audzēt puķes. Izvēlies funkcionālu un putnam draudzīgu mājokli no ColorWoodLatvia.

Nestandarta mēbeļu ražošana pēc pieprasījuma

Iepakojuma ražošana no koka. Izturīgas un robustas koka kastes smagiem produktiem, koka iepakojums plīstošu produktu transportēšanai, kā arī smalku koka kastu ražošana zīmoliem ar augstu pievienoto vērtību.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.