BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Paletes no koka atgriezumiem

Paletes no koka atgriezumiem

Paletes zero waste neliela izmēra, kuras iespējams izmantot, kā tirdzniecības zīmola dekorus, priekšmetu turētājus vai citam pielietojumam. Krāsu paletēm iespējams izvēlēties.

 

Efektīva koksnes izmantošana un viens no mūsu zero waste produktiem – dekoratīvās maza izmēra paletes no koka atgriezumiem. Iespēja saražot lielos apjomos, izmantojot mūsu kokapstrādes uzkrātos koka dēļu atgriezumus.

Koka palešu ražošana pēc pieprasījuma

Ilgtspējīgas ražošanas koka produkcija no atgriezumiem. 90% Zero Waste produkti - krāsotas koka mini izmēra paletes un pjedestāli. Plaša krāsu izvēle un izmēru daudzveidība.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.