BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Dārza šķūnīši

Dārza šķūnīši

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Zemo izmaksu

Izmantošanas jomas: Dārza centriem, DIY veikaliem, Mājai

Dārza šķūnīši jeb būdiņa instrumentu glabāšanai. Vislabāk būs piemērots dārza centriem, DIY veikaliem, mājām, lai uzglabātu dārza instrumetus un citas mantas.

 

Vidējais izmērs, kartona kastē izjauktā veidā, salikšana pēc instrukcijas. Uzstādīšanas laiks aptuveni viena stunda. Krāsošanas tonis pēc pircēja izvēles.

Dārza šķūnīšu ražošana pēc pieprasījuma

Atgriezumu produkts - Zero Waste. Koka mēbeļu un aksesuāru ražošana mājdzīvniekiem. Izgatavojam barošanas piederumus un koka mājiņas istabas suņiem un kaķiem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.