BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Apavu lāde

Apavu lāde

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Superizturīgs

Izmantošanas jomas: Mājai

Izturīga un ergonomiska koka lāde apaviem - izņem un ieliec apavus kastē sēžot uz tās. Ērtums un praktiskums, kur vienā kompaktā mēbelē apvienota gan apavu novietošana, gan guļvieta jūsu kaķim. Ražojam mēbeles uz pasūtījuma lielos apjomos.

Apavu lādes ražošana pēc pieprasījuma

Atgriezumu produkts - Zero Waste. Koka mēbeļu un aksesuāru ražošana mājdzīvniekiem. Izgatavojam barošanas piederumus un koka mājiņas istabas suņiem un kaķiem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.