BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
Koka dāvanu kastes

Koka dāvanu kastes

Koka kaste biznesa dāvanas iepakošanai. Personalizēta koka dāvanu kaste pati par sevi būs kā dāvanas sastāvdaļa, kas gadiem ilgi var kalpot kā atgādinājums par tās dāvinātāju. Bieži vien kaste var dzīvot arī otru dzīvi - kļūt par dekora elementu ofisā vai mājās.

 

Koka dāvanu kastes priekšrocība salīdzinājumā ar papīra maisiem vai kartona kastēm bez šaubām ir izturība un ilgmūžība. Izgatavojam koka dāvanu kastes pēc pasūtītāja izmēriem, kā arī veicam personalizēšanu ar sietspiedes, digitālās drukas, zīmogspieduma vai iededzināšanas metodēm.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.