BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
Transporta kastes

Transporta kastes

Kategorija: Standarta koka kastes

Īpašība: Superizturīgs

Izmantošanas jomas: Koka iepakojums

Tirdzniecības vai HoReCa priekšmetu transportēšana un produktu uzglabāšana. Transporta kastes ir ērts priekšmets, kurā pārvadāt dažāda veida priekšmetus, piemēram, pudeles, grāmatas vai citus iepakojumus.

 

Transporta kastes jeb kurjerpasta kastes izgatavojam pēc pasūtījuma. Kastes konstrukcija veidota īpaši stipra, lai tā pildītu preces aizsargfunkcijas transportēšanas laikā. Izgatavojam transporta kastes ar mīkstu polsterējumu īpaši trausliem priekšmetiem. Iespējams uzkrāsot nepieciešamo transporta marķējumu.

Transporta kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.