BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
Koka kastes suvenīriem

Koka kastes suvenīriem

Personalizētas koka kastes suvenīriem, saldumiem un citu dāvanu iepakošanai. Iespējama dāvanu kastu krāsošana un izgatavošana speciālā izmērā. Apdrukas metodes – sietspiede, digitālā druka, logo iededzināšana, gravēšana un ekonomiskā apdruka - ar zīmoga spiedumu. Kastes izgatavojam no skujkoka un alkšņa materiāliem.

Koka kastu specifikācija

Standarta izmērs 19,5×29,5x augstums 15cm vai 2x lielāks izmērs – 29x39cm x augstums 15cm.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.