BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Multi-brendu koka stends

Multi-brendu koka stends

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Košas krāsas, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Universāls

Dabīga koka pamatnes Multi-brendu koka stends ar vairākiem plauktiem un ar liela izmēra plakātiem. Augstas kvalitātes digitālās drukas tehnikā veidotus plakātus šim koka stendam iespējams drukāt no plāna saplākšņa vai plastikāta. Šis koka stends veidots tā, lai plakātus būtu viegli nomainīt un stendu iespējams lietot citam zīmolam vai pat vairākiem zīmoliem vienlaikus, tādēļ mēs to saucam par multi-brendu koka stendu.

 

Stendu iespējams pasūtīt dažādās krāsās, kā arī ar papildaprīkojumu – speciālām plauktu malām cenu zīmju ievietošanai, iespējams stendu aprīkot ar riteņiem un citiem aksesuāriem. Koka stendus ražojam uz pasūtījuma, tādēļ jums ir iespējams pasūtīt plauktu augstumu pielāgotu tieši jūsu produktam.

Multi-brenda koka stenda specifikācija

Optimālākai preču ietilpībai šī stenda populārākais ir ¼ paletes izmērs 60x40cm un augstums 185cm. Stends 80% veidots no dabīga koka (priede, egle) dēļiem, beicēts ar ūdens bāzes beici. Plakāti stendam drukāti uz 3mm bieza Komatex materiāla, kas piestiprināti pie stenda ar skrūvēm vai ieslidināmi speciāli veidotās koka sliedēs, tādat viegli nomaināmi.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.