BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Stilizēts stends – māja uz riteņiem

Stilizēts stends – māja uz riteņiem

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Rustic, Ekskluzīvs, Superietilpīgs

Izmantošanas jomas: Universāls, Point-of-Sale (POS)

Stilizēts stends no koka uz riteņiem piemērots dažādu preču izvietošanai. Pārvietojamais stends ir dabīgā rustic stila koka krāsā.

Koka stends uz riteņiem uzlabos uzņēmuma zīmola tēlu un pārdošanas rezultātus. Tas būs piemērots āra tirdzniecībai, zviedru galdam viesnīcās un vietās, kurās notiek pašapkalpošanās.

Koka stenda uz riteņiem specifikācija

Stenda ražošanai izmantojam bērza saplāksni kombinācijā ar priedes koka dēļiem. Iespējama dažādu virtuves aksesuāru pievienošana un apgaismojuma uzstādīšana.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
80 cm
60 cm
200 cm
20 kg
15 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

4 gab.
20 gab.
Virs 50 gab.

Cena, EUR

180 EUR
160 EUR
145 EUR

Ražošana

4 ned.
6 ned.
8 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.