BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Salas tipa pjedestāli

Salas tipa pjedestāli

Modulāri salas tipa koka pjedestāli tirdzniecībai. Salas tipa pjedestāli - viegli kombinējami, lielisks risinājums puķu veikaliem, dārzu centriem, kā arī pop-up tirdzniecībai, tirdzniecības salu veidošanai. Pateicoties modulējamai koka pjedestālu sistēmai iespējams operatīvi mainīt stenda izmēru un formu.

 

Pjedestāliem ir riteņi ar bremzi, kas atvieglo to pārvietošanu veikala darbiniekiem. Pjedestālu trepes veida forma dod iespēju samazināt tirgošanas platību un izvietot preci pircējam labi apskatāmu.

Grīdas stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.