BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka plaukti un skapji tirdzniecībai

Koka plaukti un skapji tirdzniecībai

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Rustic, Superietilpīgs

Izmantošanas jomas: Dārza centriem, Universāls

Priekšmetu ērta un pārkatāma izvietošana tirzdzniecības ēkās ir ļoti svarīga, tāpēc izstrādājam funkcionālus koka plauktus un skapjus. Koka plaukti un skapji tirdzniecībai  - piemērots risinājums EKO stila veikaliem. Salīdzinoši izdevīgāks nekā pērkot parastus plauktus. Stenda izmēru var pielāgot pasūtītāja vajadzībām. Savienojot vairākus skapjus iespējams veidot rindas un dažādas konfigurācijas. Materiāls - alksnis dabīgi brūnā krāsā, vai gaišas krāsas skujkoks. Ražošanā izmantojam tikai beices un krāsas uz ūdens bāzes.

Plauktu un skapju ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.