Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka plaukti un skapji tirdzniecībai

Koka plaukti un skapji tirdzniecībai

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Rustic, Superietilpīgs

Izmantošanas jomas: Dārza centriem, Universāls

Koka plaukti un skapji tirdzniecībai  - piemērots risinājums eko stila veikaliem. Salīdzinoši izdevīgāks nekā pērkot parastus plauktus. Stenda izmēru var pielāgot pasūtītāja vajadzībām. Savienojot vairākus skapjus iespējams veidot rindas un dažādas konfigurācijas. Materiāls - alksnis dabīgi brūnā krāsā, vai gaišas krāsas skujkoks. Ražošanā izmantojam tikai beices un krāsas uz ūdens bāzes.

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mauzmtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies pasūtīt kādu no produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.