BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Kafijas pašapkalpošanās stendi

Kafijas pašapkalpošanās stendi

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Ekskluzīvs, Komplekti, Personalizēts

Izmantošanas jomas: HoReCa, Degustācijām

ColorWood Latvia specializējas kafijas pašapkalpošanās stendu izveidē, kas pielāgoti HoReCa nozarei un degustācijām. Šie stendi ir pilnībā aprīkoti un piedāvā plašas plānošanas, dizaina un materiālu pielāgošanas iespējas.

 

Pilnībā aprīkotu kafijas pašapkalpošanās stendu ražošana. Projektēšana un dizains, plaša materiālu un personalizācijas iespējas. Ražojam uz pasūtījuma. 

Stendu ražošana uz pasūtījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.