BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Instalācijas lielveikaliem

Instalācijas lielveikaliem

Projektējam un ražojam nestandarta instalācijas - stendus tirdzniecības veicināšanai – preču izvietojumiem lielveikalos. Nestandarta stendi – tā ir iespēja palielināt pārdošanas apjomus jūsu precēm. Nodrošinām 3D projektēšanu, prototipu izgatavošanu, kā arī nodrošinām, lai instalācijas lielveikaliem tiktu uzstādītas un arī demontētas. 

Nestandarta galdniecības ražošana pēc pieprasījuma

Pilns koka, EKO stila netradicionālu izstāžu stendu serviss. Piedāvājam - igatavošana + uzstādīšana + demontāža. Ja Jums ir vēlme izvelēties ekoloģiskus, dabai tuvus produktus, izvēlieties sadarbību ar ColorWoodLatvia.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.