BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Beķerejas stends

Beķerejas stends

Kafejnīcās, beķerejās, veikalos izmantojam stends priekš konditorejas, beķerejas izstrādājumiem, augļiem, dārzeņiem, iespējams, arī citu produktu izvietošanai. Šis rustic stila stends lieliski iederēsies dažādās zīmolu tirzdzniecības telpās un būs lielisks, kā arī ērts mēbeļu papildinājums.

 

EKO stila beķerejas stends ir universāls, izmantojams arī citu produktu - augļu un dārzeņu izvietošanai lielveikalos. Kastes viegli noņemamas un pieliekamas. Stendu iespējams aprīkot ar riteņiem. Plašas krāsu iespējas un personalizācija. Izvēlies eko stila beķerejas stendus no Colorwoodlatvia.

Beķerajas stenda specifikācija

Stends sastāv no 16 koka kastēm, Pilns izmērs 130x220x60cm.

Beķerejas stenda ražošanas pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.