BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Logo bloki no koka

Logo bloki no koka

Dizaina un imidža reklāmas elements produktiem ar augstu pievienoto vērtību, ekoloģiskuma akcentēšanai un plaukta noformēšanai. Šādu koka logo bloku iespējas novietot gan uz letes vai galda, kā arī pielikt pie sienas, durvīm vai citās telpas vietās, kur nepieciešams nodrošināt uzņēmuma logo augstu redzamību.

Logo bloki no koka – ražošana uz pasūtījuma lielos daudzumos. Nodrošinām pilnu ražošanas ciklu no dizaina, prototipa izveides līdz gatavas produkcijas tirāžas piegādei.

Logo bloku ražošana pēc pieprasījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.