BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Koka kurpju lāde

Koka kurpju lāde

Kategorija: Krāsotas koka kastes

Īpašība: Rustic, Superietilpīgs

Izmantošanas jomas: Mājai

Kurpju lāde no koka dēlīšiem. Vienkārša un praktiska mājas mēbele, kur salikt apavus. Kastei esošās spraugas sekmēs apavu vēdināšanos. Kaste reizē noder kā soliņš apavu uzvilkšanas procesā. Šo kasti iespējams pārvietot un pielāgot Jūsu telpas dizainam. 

Koka kastes specifikācija

Standarta izmērs 40×60 x augstums 33cm komplektā ar lina tauvām.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka kastes un krāsojam tās ar ekoloģiski tīru krāsu un beici uz ūdens bāzes. Krāsotas koka kastes ir piemērotas augstākās kvalitātes produktu iepakošanai, izvietošanai pārdošanas stendos vai kā dizaina mēbeles kafejnīcās. Mēs personalizējam kastes ar uzņēmumu logo vai dizaina apdruku.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.