Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Apdrukātas koka kastes

Apdrukātas koka kastes

Apdrukātas koka kastes ar logo pēc Klienta pieprasījuma. Koka kastes apdruka sietspiedē – visbiežāk kā vienas krāsas uzdruka. Koka kastes apdruka pilnkrāsu digitālajā drukā – salīdzinoši jauna metode, ar kuras palīdzību apdruku kastei veic printeris tieši uz dēlīšu virsmas. Koka kastes apdrukas cena pilnkrāsu drukā ir atkarīga no apdrukājamā laukuma un kastu skaita. Izvēlies apdrukātas kastes, kas ilgi nesīs zīmola vārdu plašajā pasaulē. Raksti cenas pieprasījumu uz: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Mēs izgatavojam koka kastes un krāsojam tās ar ekoloģiski tīru krāsu un beici, kas ir uz ūdens bāzes. Krāsotas koka kastes ir piemērotas augstākās kvalitātes produktu iepakošanai, izvietošanai pārdošanas stendos vai kā dizaina mēbeles kafejnīcās. Mēs personalizējam kastes ar uzņēmumu logo vai dizaina apdruku.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies pasūtīt kādu no produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.