BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Rustic kastes ar metāla stūriem

Rustic kastes ar metāla stūriem

Koka kastes mārketinga vajadzībām, rustic stila kastes ar metāla stūriem. Kastu ražošanā izmantots roku darbs, kastu autentiskumu pasvītro metāla stūru stiprinājums ar naglām. Tāpat arī kastu apdruku un krāsojumu iespējams veidot īpaši vecā stilā, iegūstot tādu izskatu, it kā tās būtu ražotas pirms 50 gadiem.

 

Koka kastes ražojam tādos izmēros, lai tās derētu viena iekš otras un tādējādi tiek būtiski samazinātas jūsu transporta izmaksas. Rustic stila kastes lieto retro un klasiska stila interjera noformējumam kafejnīcās, restorānos. Rustic koka kastes lieto arī mazumtirdzniecības vietu iekārtošanai un produktu izvietošanai.

Rustic kastes ar metāla stūriem specifikācija

Rustic stila koka kastes un citas mārketinga mēbeles ražojam no dabīga kokmateriāliem. Populārākie materiāli ir skujkoka dēļi, bērza vai priedes koka saplāksnis. Kastu stūri no cinkota metāla, piestiprināti ar naglām, pasvītrojot kastu veclaicīgumu. Apdrukas stilu iespējams veidot ar dažādiem vēsturiskiem uzrakstiem, senos laikos populāriem zīmoliem un zīmogu nospiedumiem.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka kastes un krāsojam tās ar ekoloģiski tīru krāsu un beici uz ūdens bāzes. Krāsotas koka kastes ir piemērotas augstākās kvalitātes produktu iepakošanai, izvietošanai pārdošanas stendos vai kā dizaina mēbeles kafejnīcās. Mēs personalizējam kastes ar uzņēmumu logo vai dizaina apdruku.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.