BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka izstāžu stendi

Koka izstāžu stendi

Projektējam, izgatavojam, uzstādām un demontējam izstāžu un prezentācijas stendus. Koka konstrukcijas un koka elementi izstāžu stendam savienojumā ar mūsdienu tehnoloģijām piešķirs produktam gan mūsdienīgas īpašības gan sava veida autentiskumu.

 

Eko stila koka izstāžu stendi – pilns ražošanas cikls komplektācijā ar apgaismojumu, galdiem, krēsliem un citiem izstāžu elementiem. Koka izstāžu stendus ražojam un montējam uz vietas ražotnē, kur klients var pārliecināties par visiem stenda elementiem, to lietošanas ērtumu vēl pirms stenda montāžas izstāžu zālē.

Izstāžu stendu ražošana pēc pieprasījuma

Pilns koka, EKO stila netradicionālu izstāžu stendu serviss. Piedāvājam - igatavošana + uzstādīšana + demontāža. Ja Jums ir vēlme izvelēties ekoloģiskus, dabai tuvus produktus, izvēlieties sadarbību ar ColorWoodLatvia.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.

Līdzīgi produkti