BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Alus stends

Alus stends

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Ilgtspējīgs, Rustic, Superizturīgs, Vintage

Izmantošanas jomas: Alus un dzērieni, HoReCa

Tirzdzniecībā nestandarta formas alus stends, kurš lieliski iederēsies dažāda dizaina risinājumos. Alus stendu iespējams iegādāties dažādās krāsās. To var izmantot gan kā uzglabāšanas priekšmetu, gan arī kā dizaina elementu.

 

Veclaicīga stila alus stends no koka. Tas ir veidots no dabīga materiāla – nedaudz apstrādātiem koka dēļiem. Stends piemērots gan alus, gan citu dzērienu tirzdzniecības veicināšanai un merčendaizingam. Stendam ir liela svara noturība. Piedāvājam speciālu modeļu izstrādi, nestandarta stendu ražošanu - pielāgotu tieši jūsu produktam.

Alus stenda specifikācija

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
60 cm
40 cm
185 cm
30 kg
60 kg
virs 10 gadiem
Salikts
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

4 gab.
20 gab.
Virs 50 gab.

Cena, EUR

156 EUR
115 EUR
88 EUR

Ražošana

2 ned.
3-4 ned.
6-8 ned.

Alus stenda ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.