BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda stends ar divpusēju brandingu

Galda stends ar divpusēju brandingu

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Zemo izmaksu, Personalizēts

Izmantošanas jomas: Imidža produkts, Point-of-Sale (POS)

Kompakti nosūtāms un viegli uzstādāms koka galda stends preču izvietošanai kases zonai un recepcijai. Stends muguras augšējā daļa paredzēta logo uzdrukai no abām pusēm, kas palīdzēs jūsu produkta zīmolam būt redzamam arī no stenda aizmugures virzienā uz pārdevēja zonu.

Praktisks un dizainiski pievilcīgs stends, kas palīdzēs produktiem tikt labi pamanītiem. Stends uzlabos uzņēmuma zīmola tēlu un pārdošanas rezultātus. Tas būs piemērots gan mazumtirdzniecības veikaliem, gan izbraukumu tirdzniecībai, jo standu ir ļoti ērti pārvadāt un pārvietot neizņemot no tā produktus. Apdrukas pozicionējums ļaus jūsu zīmolam (apdrukai) bīt redzamai arī liela izmēra produktiem.

Galda stenda ar divpusēju brandingu specifikācija

Izmantotais materiāls – Latvijā ražots augstas kvalitātes bērza saplāksnis. Logo uzdruka un atsevišķa iepakojuma ražošana katram stendam.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
40 cm
30 cm
45 cm
5 kg
10 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

20 gab.
50 gab.
Virs 100 gab.

Cena, EUR

60 EUR
48 EUR
38 EUR

Ražošana

3-4 ned.
4-5 ned.
5-6 ned.

Produktu stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.