BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
A-veida menu tāfeles
/
Ekonomiskās A-veida norādes

Ekonomiskās A-veida norādes

Kategorija: A-veida menu tāfeles

Īpašība: Zemo izmaksu, Zero-Waste

Izmantošanas jomas: Universāls, Skatlogam

Tirzdzniecības vajadzībām nepieciešamas izkārtnes, lai uz tām izvietotu informāciju, kas informē klientus par uzņēmējam nepieciešamo informāciju. Ražojam ekonomiskās A-veida norādes ar finiera pamatni un plastmasas reklāmas virsmu. Norādes ir mitruma un sala izturīgas, tās droši var lietot āra apstākļos brīvā dabā. Izmēru dažādība un ražošana uz pasūtījuma.

Norāžu ražošana uz pasūtījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.