BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
A-veida menu tāfeles
/
A-veida norādes ar logo gravējumu

A-veida norādes ar logo gravējumu

HoReCa nozarei, skatlogiem un citām tirzdzniecības iestādēm personalizēts un ekskluzīvs A-veida skatlogs, kas būs lielisks reklāmas un klientu piesaistes rīks Jūsu uzņēmumam.

 

Koka A-veida norādes ražotas āra apstākļiem ar gravējumu un citiem Jūsu brenda izcelšanas paņēmieniem. A-veida norādes kalpos gan kā jūsu zīmola imidža reklāma, gan praktiskā veidā, ēdienkartes reklamēšanai restorānam, bāram, kafejnīcai.

Norāžu ražošana pēc pasūtījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.