BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Armijas stila koka kastes

Armijas stila koka kastes

Armijas stila koka kastes ir īpaši izstrādāts uzglabāšanas risinājums, kas paredzēts dažādām mārketinga vai produktu izvietošanas vajadzībām. Šīs kastes piedāvā izturības un stila apvienojumu. Tās tiek ražotas pēc pasūtījuma un ir piemērotas visdažādākajām vajadzībām, piemēram, suvenīru vai citu priekšmetu glabāšanai vai reklamēšanai.

 

Ražojam dekoratīvās Armijas stila koka kastes ar dažādu valstu simbolikas apdruku. Iespējams pasūtīt kastes lielos apjomos, dažādos izmēros un dažādās krāsu variācijās. Pieejami armijas kastu modeļi īpaši ekstrēmai lietošanai, ar metāla furnitūras stiprinājumiem. Mūsu ražotās armijas, jeb munīcijas kastes paredzētas izmatot dekoratīvos nolūkos un mantu glabāšanai.

Kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka kastes un krāsojam tās ar ekoloģiski tīru krāsu un beici uz ūdens bāzes. Krāsotas koka kastes ir piemērotas augstākās kvalitātes produktu iepakošanai, izvietošanai pārdošanas stendos vai kā dizaina mēbeles kafejnīcās. Mēs personalizējam kastes ar uzņēmumu logo vai dizaina apdruku.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.