BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
EKO stila trauku stends

EKO stila trauku stends

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Rustic, Zero-Waste

Izmantošanas jomas: Nepārtikas veikalam, HoReCa

Koka stends, kurš izmantojams produktu un trauku izvietošanai viesnīcām, bāriem, kafejnīcām un citās telpās, kur tas nepieciešams. Koka stendu ir ērti izvietot un aplūkot to no visām pusēm. Stenda plaukti ir dažādu izmēru. Ražojam EKO stila koka trauku stendus viesnīcām un restorāniem. Stenda ražošanai izmantojam tikai dabīgu koku un nekaitīgas krāsas uz ūdens bāzes. Trauku stendus izgatavojam uz pasūtījuma, klientam pielāgotā izmērā.

Trauku stenda ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.