BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Konditorejas stends no koka

Konditorejas stends no koka

Profesionālas mēbeles konditorejas produkcijas pārdošanas veicināšanai. Smalkmaizīšu un konditorejas izstrādājumu stends ir ražots no dabīga koka mazumtirdzniecības tīkliem ar vienkārši maināmu reklāmas plakātu. Multifunkcionāli plaukti, mobilitāte un efektīgs dizains palīdzēs celt jūsu zīmola atpazīstamību un sekmēs konditorejas produktu pārdošanu.

 

Šim stendam ir paredzēti 2 veida toperi (top sign), kur viens ir nemainīgais ar galvenā zīmola jeb logo uzdruku, bet otrs toperis – maināmais ir paredzēts izpārdošanām un īstermiņa reklāmas akcijām. Maināmais toperis ar slide in/slide out funkciju, kas atvieglo darbu veikala darbiniekiem. Stends aprīkojams ar pītiem groziem vai kastēm no organiskā stikla, kas palīdz saglabāt konditorejas produktus ilgāku laiku svaigus.

Konditorejas stenda no koka specifikācija

Smalkmaizīšu un konditorejas stends veidots ar 3 slīpi novietotiem plauktiem, tā riteņi aprīkoti ar stāvbremzi. Stenda apakšējo daļu iespējams lietot kā noliktavu. Gatavā veidā uz standarta paletes iespējams transportēt 4 stendus, bet kompaktai sūtīšanai lielos apjomos un lielos attālumos tos iespējams sūtīt daļēji izjauktā veidā, novietojot uz paletes vismaz 8 stendus.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.