BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka stends 360

Koka stends 360

Kompakti saliekams, viegli transportējams koka stends 360, kurš paredzēts izvietot veikala centrālajā daļā, kur pircējiem ir pieeja no visām pusēm. Stends ir FIN paletes 120x120 vai 100x100 cm izmērā, tas transportējas saliktā veidā. Preču izvietošana 3 stāvos.

 

Iespējama stenda izgaismošana ar LED apgaismojumu. Plašas reklāmas uzdrukāšanas iespējas uz visām 4 stenda augšējām virsmām (toperis, topsign). Izvēlies praktisku, ietilpīgu 360 grādos pieejamu koka stendu ar ilgu kalpošanas laiku!

Grīdas stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.