BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Stends mājsaimniecības precēm

Stends mājsaimniecības precēm

Koka stends mājsaimniecības precēm un universālam pielietojumam bufetes vai skapja izskatā. Piemērots dažāda izmēra produktiem, pakarināšanai, izvietošanai kastēs un nodalījumos. Stenda apakšējais nodalījums izmantojams kā preču noliktava ar aizveramām durvīm. Stends piemērots mājsaimniecības un dārza preču pārdošanas veicināšanai. Iespējama stenda dizaina, izmēra, krāsu pielāgošana.

Koka stenda ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.