BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka kastes stends ar metāla āķiem

Koka kastes stends ar metāla āķiem

Liela izmēra koka kastes grīdas stends ar metāla āķiem un logo uzdruku. Grīdas stends paredzēts visiem produktiem, kuru mazumtirdzniecība notiek pakarinātā veidā.

 


Īpaša pievienota vērtība ir tā, ka šis stends ir kompakti savietojams kopā ar tādu pašu stendu, ieliekot vienu iekš otra un tādējādi var nosūtīt 6-8 stendus uz vienas paletes. Šāds koka kastes stends ar metāla āķiem ir cenas ziņā ekonomiskāks par līdzīga izmēra stendu ar īpašo slidināmo metāla (slatwall) funkciju. Logo zīme ir maināma un stends lietojams citam produktam.

Koka kastes stenda ar metāla āķiem specifikācija

Metāla āķi koka kastes stendam ir izvietojami 3-5 līmeņos pa 2-5 āķiem katrā līmenī. Maksimālais metāla āķu skaits 25 āķi. Pakarināšanas āķu garums 25-30 cm, kas dod iespēju stendā ievietot lielu daudzumu preču. Šīs mazumtirdzniecības (retail) mēbeles apakšējo daļu iespējams izveidot kā noliktavu preču uzglabāšanai. Koka kastes stends ar metāla āķiem veidots no priedes koka dēļiem. Drukai izmantojam augstas kvalitātes pilnkrāsu digitālo druku.

Koka kastu stendu ražošana pēc pieprasījuma

Valmistamme mittatilaustyönä puisia näyttelytelineitä. Saatavilla on useita eri näyttelytelineiden muunnelmia ja tulostustyyppejä. Valmistamme telineitä eri puumateriaaleista, kuten koivuvaneerista, mänty- ja leppälankuista. Telineitä maalataan erisävyisillä vesiohenteisilla ekoväreillä.

ColorWood Latvia on puutuotteiden ja HoReCa-kalusteiden valmistaja, jälleenmyyjä ja tukkukauppias. ColorWood Latvian tiimillä on kattava 20 vuoden kokemus markkinoinnista ja myynnistä, ja siksi se pystyy tarjoamaan parhaita ratkaisuja visuaaliseen markkinointiin ja myyntiin. Täytämme mittatilaustöitä asiakkaidemme toiveiden ja vaatimusten mukaisesti. Lopullinen tavoite on lisätä asiakkaan myyntituloksia ja bränditietoisuutta.

Jos haluat tilata tuotteitamme yrityksellesi, täytä lomake ja otamme sinuun yhteyttä.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.